10 главных новостей страны в ежедневной почтовой рассылке около полудня. Нажми на кнопку, а мы пришлём тебе самые важные новости и информацию по коронавирусу и не пришлём спама.

Самые популярные новости за последнюю неделю из того же источника
Секундомер
info @ Секундомер 1 место · 26.03.2024 11:29

Eesti meistrid lauatennises on Aleksandr Smirnov ja Reelica Hanson

23.-24. märtsil toimunud Eesti individuaalsetel meistrivõistlustel lauatennises võidutsesid meestest Aleksandr Smirnov (pildil) ja naistest Reelica Hanson. Eesti reitingus teist kohta hoidev Smirnov võttis finaalis kindla 4:0 võidu edetabeli esinumbri Vallot Vainula üle. Naiste edetabelis teisel kohal olev Reelica Hanson edastas Eesti reitingu neljandat mängijat Arina Litvinovat tulemusega 4:1. Aleksandr Smirnovile oli see juba 14. Eesti […] Подробнее

8

Секундомер
info @ Секундомер 1 место · 24.03.2024 12:49

Eesti noorte- ja juunioride koondised saavutasid avapäeval 27 medalit millest kaheksa olid kuldsed

Eile algasid Leedus Vilniuses ujumise Baltimaade meistrivõistlused. Eesti noorte- ja juunioride koondised saavutasid avapäeval 27 medalit millest kaheksa olid kuldsed. Noorte ujumiskoondis võitis avapäeval neli kuldmedalit. Ksenia Bazanova oli kiireim neiu 50m vabaujumises ajaga 27,14. Alisa Baroshnikova ja Emily-Pärli Jäärats teenisid esikohad vastavalt 100m rinnuli- ja 200m seliliujumises. Noormeestest tõi koondisele 200m kompleksujumise alavõidu Aleksei Denissov. Juunioridest oli edukaim Kirke Madar, kes Подробнее

20

Секундомер
info @ Секундомер · 21.03.2024 13:39

Selgusid Eesti ja Poola koosseisud tänaseks sõelmänguks

Eesti meeste koondis kohtub täna, 21. märtsil Euroopa meistrivõistluste sõelmängus Poolaga. Kohtumise avavile kõlab kell 21.45, peatreenerid avalikustasid koosseisud. Eesti koondise koosseisust jäi varasema vigastuse tõttu eemale kapten Konstantin Vassiljev. Varssavis Narodowy staadionil toimuvale kohtumisele saab kaasa elada kahes kanalis, kui paralleelselt vahendavad otsepilti nii Viaplay kui TV6. Viis päeva hiljem, 26. märtsil toimuvat kohtumist, […] Подробнее

0

Секундомер
info @ Секундомер · 21.03.2024 23:01

Aleksandr Selevko on iluuisutamise MM-il Montrealis lühikava järel 12. kohal

Montrealis, Kanadas selgusid iluuisutamise maailmameistrivõistlustel tulemused meeste üksiksõidu lühikavas. Aleksandr Selevko esines hästi ja pälvis 84,08 punkti, hetkel on ta 12. kohal. Hüpetest lühikavas sooritas ta neljakordse toe-loopi, mis sai väikesed miinuspunktid ebapuhta maandumise tõttu, seejärel aga hüppas ta heade plusspunktidega kolmekordse akseli ning kaskaadi kolmekordne lutz – kolmekordne toe-loop. Kogu kava esitus oli intensiivne […] Подробнее

0

Секундомер
info @ Секундомер · 22.03.2024 06:18

Jalgpall: Eesti kaotas otsustava kohtumise Poolale

Eesti meeste koondis pidas täna, 21. märtsil otsustava sõelmängu Poolaga, kui kaalul oli võimalus mängida EM-finaalturniirile pääsemise nimel. Varssavis toimunud kohtumine lõppes kodumeeskonna 5:1 (1:0) võiduga. Meie meeskonna väravalööja oli Martin Vetkal (78. minutil). Poola pääses ligi 54 000 pealtvaataja ees 5:1 võiduga EM-finaalturniiri sõelmängude finaali, kus kohtutakse Walesiga. Märtsikuus ootab Eesti koondist veel üks […] Подробнее

0

Секундомер
info @ Секундомер · 22.03.2024 11:48

Eesti Võimlemisliit asub korralduslikult toetama võimlejate tantsupidudeks valmistumist

Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA ning Eesti Võimlemisliit  allkirjastasid täna, 22. märtsil, tähtajatu koostöölepingu, mis kirjeldab võimlemisliidu kaasatust, vastutust, kohustusi ning tööjaotust üleriigiliste tantsupidude edukal korraldamisel. Juba järgmisel tantsupeol hakkab vajalike vahendite ja kostüümide hankimise eest hoolitsema Eesti Võimlemisliit. Laulu- ja tantsupeo sihtasutuse ning võimlemisliidu koostöö sai alguse 2021. aastal, kui laulu- ja tantsupeo peo protsessis […] Подробнее

0

Секундомер
info @ Секундомер · 22.03.2024 15:55

Spordiportaal Sekundomer pakub koostööd

Lugupeetud spordiliitude ja -klubide juhid! Teie tegevuse ja spordialade populariseerimiseks pakub spordiportaal sekundomer.ee teile koostööd. See koostöö seisneb selles, et edastate teavet teie organisatsioonide poolt korraldatavate võistluste kohta, teie sportlaste osalemise kohta erinevatel võistlustel ja turniiridel. Teave ei pea olema ülimahukas ega liiga vana (hiljemalt kolm päeva pärast võistluste lõppu). Piisab üldise teabe edastamisest turniiri […] Подробнее

0

Секундомер
info @ Секундомер · 23.03.2024 01:00

Ujuja Keira Rattur võitis DSISO MM-il uue Euroopa rekordiga maailmameistritiitli

Türgis toimuvate Trisome mängude ja selle raames toimuvate DSISO maailmameistrivõistluste teisel võistluspäeval saavutas Downi sündroomiga ujuja Keira Rattur 100 m rinnuliujumises uue isikliku rekordiga (1:46.83) esikoha. Uus isiklik rekord on ühtlasi ka uus Euroopa seenioride rekord. Päev varem võitis Rattur 200 m rinnuliujumises pronksmedali, läbides võistlusmaa ajaga 3:56.62. Eric Tött sai 50 m seliliujumises 5. koha (41.29) […] Подробнее

0

Секундомер
info @ Секундомер 3 место · 23.03.2024 10:42

Niina Petrõkina sai iluuisutamise MM-il Montrealis 16. koha

Iluuisutamise maailmameistrivõistlustel Montrealis lõppesid võistlused naiste üksiksõidus. Eesti parim Niina Petrõkina ei suutnud kahjuks head lühikava kohta hoida, sisse tuli palju eksimusi hüpetel ja ta sai 16. koha punktisummaga 176,53. Maailmameistrivõistluste debütant Nataly Langerbaur esines aga hästi, parandas oma lühikava kohta ning lõpetas 21. kohal 159,55 punktiga.  Naiste üksiksõidu võitis jaapanlanna Kaori Sakamoto punktidega 222,96, […] Подробнее

0

Секундомер
info @ Секундомер 2 место · 23.03.2024 11:44

Eesti kurlingunaiskond lõpetas MMi kahe võiduga

Eesti kurlingunaiskond alistas viimases mängus Norra koondise tulemusega 8:6 ning lõpetas MMi kahe võiduga 12. kohal. Tegemist on Eesti jaoks läbi aegade parima tulemusega kurlingu MM’ilt. Eesti kurlingungumängija Harri Lill, kes viibis Kanadas kohapeal, sõnas, et tänavusel MMil tegi Eesti naiskond korralikud mängud. “Uue treeneri juhtimisel on Eesti naiskond teinud läbi aegade parima hooaja – […] Подробнее